تفاوت کفسابی و کفشویی

تفاوت های کفسابی و سنگسابی

در اکثر مواقع بسیاری از افراد مفهوم این دو اصطلاح کلمه کفسابی و سنگسابی را نمی دانند

برای توضیح و درک بهتر تفاوت کفسابی و سنگسابی می توان گفت که خدمات کفسابی برای تمامی مصالح به کار رفته در کف ساختمان مانند موزاییک، سنگ گرانیت، بتن و سایر سنگ ها و مصالح قابل اجرا می باشد.

در حالی که عملیات سنگسابی تنها برای انواع سنگ ها نظیر سنگ مرمریت، سنگ گرانیت، تراورتن و … به منظور لایه برداری و صیقل دادن آن ها قابل انجام می باشد

به عبارتی دیگر سنگسابی جزئی از خدمات کفسابی میباشد.

کفسابی چیست؟

تفاوت کفسابی و کفشویی

اکثر مردم به اشتباه خدمات کفسابی و کفشویی را یکی می دانند در حالی که این دو تفاوت های بسیاری را به همراه دارند که در ادامه به آن می پردازیم .

در خدمات کفسابی لایه برداری و همتراز کردن سنگ و بتونه کاری قابل اجرا می باشد که در حین عملیات به آن می پردازند و با ساب زدن سنگ، آن را مسطح و براق می کنند. در صورتی که در عملیات کفشویی امکان لایه برداری وجود ندارد و تنها به تمیز کردن و از بین بردن جرم های موجود بر سطح کف ساختمان می پردازند .

در کفسابی بر روی دستگاه لقمه سنگ نصب می شود در حالی که برای کفشویی از فرچه مخصوص استفاده می شود و همچنین اجرای عملیات کفسابی نیاز به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به کفشویی دارد .

هزینه انجام خدمات کفسابی در مقایسه با کفشویی نسبتا بالاتر می باشد. زیرا مدت زمان و تعداد مراحل انجام آن بیشتر از خدمات کفشویی است .

همین حالا با ما تماس بگیرید تا از همکاری با پرفکت ساب لذت ببرید

ما در مورد کفسابی ٬ سنگسابی و نماشویی مشاوره رایگان به شما ارائه میدهیم .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.