کفساب کار به کی میگن؟

فردی که از دانش و تخصص بالایی در زمینه کفسابی برخوردار است و به تمامی ابزارها و دستگاه های مخصوص و کفسابی و سنگسابی نحوه ی صحیح استفاده از آن ها تسلط کامل داشته باشد کفساب نام دارد.

کفساب کیست؟

کفساب خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

یک کفساب خوب برای شروع کار ابتدا مناسب ترین نقطه از محل را انتخاب کرده تا در حین عملیات کفسابی هیچ قسمتی از قلم نیفتد و پس از اتمام کار تمامی ناهمواری ها و جرم ها کاملا از بین بروند .

با حضور به موقع خود و نیروها در محل پروژه و با مدیریت لازم در زمان، بتواند بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان ممکن کار را با بهترین کیفیت تحویل کارفرما دهد .

کفساب باید به خوبی از تمامی ابزارها و لقمه سنگ های مصرفی برای هر نوع کف، آگاهی لازم را داشته باشد و بتواند سنگ های نامرغوب را تشخیص دهد و به اطلاع کارفرما برساند.

همچنین باید از امور فنی و برق صنعتی بسته به شرایط محیط در استفاده از برق تک فاز و یا سه فاز جهت راه اندازی دستگاه ها اطلاعات کافی داشته باشد.

کفساب خوب باید به یکی از مهم ترین اصل کفسابی که پر کردن درزها و شکاف های میان سنگ ها و کف ساختمان می باشد توجه خاصی داشته باشد و بتواند با تهیه و ساخت بتونه مناسب این عمل را به بهترین صورت انجام دهد تا هیچ روزنه ای باقی نماند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کفسابی و سنگسابی میتوانید از وبلاگ ما استفاده کنید.

می توانید تمامی پروژه های کفسابی سنگ سابی و نماشویی خود را به بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان به گروه پرفکت ساب بسپارید.برای ارتباط با ما میتوانید از فرم ما در صفحه خانه ایمیل و شماره تلفن ذکر شده در بالای صفحه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *