کفسابی سنگ فرش و کفسابی لاشه سنگ

در برخی از مکانها مثل باغ ها، پارکینگ ، واحد ، مغازه و انباریها از سنگ های نامنظمی که اسم لاشه سنگ استفاده می شود، این بینظمی در چینش و شکل و رنگ سنگ ها باعث میشود تا سنگ ظاهر به خصوصی در کف آن محوطه ایجاد شود.

برای فرش کردن لاشه سنگ بر روی کف بعد از ریختن ملات لازم ، سنگ های مختلفی را به صورت نامرتب و تکه تکه بر روی کف قرار می دهند تا شکل جذابی بگیرد سپس دوغاب مخصوص را روی ان می ریزند تا حالت خود را حفظ کند.

کفسابی سنگ فرش و کفسابی لاشه سنگ

ساب زنی سنگ فرش و یا لاشه سنگ چند مرحله دارد؟

بستگی افراد سنگ کار و نوع سنگی که استفاده میشود دارد.

درسته که لاشه سنگ ظاهر نامنظمی از نظر چینش و فرش کردن دارد اما توجه کنید که نبود کثیفی یا ناخنک و پستی بلندی زیبایی این نوع سنگ فرش می باشد و باید کفسابی و لایه برداری و ساب ایتالیایی بر روی لاشه سنگ بعد از اتمام سنگ فرش انجام شود.

ایا با شستشوی دستگاه لاشه ها تمیز میشوند؟بله سیمان و کچ و رنگ روی آن از بین می رود،ولی ناخنک از بین نمی رود.

این تصور در بین مردم وجود دارد که بعد از سنگ فرش دیگر نمی توان سطح را یک دست و صاف کرد اما این تصور نادرستی است زیرا هر وقت میشود از کفسابی به عنوان یکدست و براق و تمیز کردن روی لاشه سنگ یا هر سنگ دیگری انجام داد.

قیمت کفسابی (سنگسابی،ساب) لاشه سنگ به چه صورتی میباشد؟قیمت ها متفاوت است بستگی به متراژ دارد،بستگی به نوع برق تک فاز و سه فاز بودن دارد.بستگی به محل کار دارد،تهران وشهرستان قیمتش فرق میکنه.

برای سابیدن لاشه سنگ بهتر است پس از پایان کار سنگ فرش اقدام به ساب زنی لاشه سنگ کرد زیرا لاشه سنگ ساب نخورده خودش رو نشان نمیدهد و کفساب به راحتی می تواند سطح لاشه سنگ را یک دست کند.

برای ساب سنگ لاشه سنگ با توجه به اندازه پستی و بلندی یا همون ناخنک ،قیمتش و تعداد و نوع لقمه سنگ انتخاب می شود و در صورت لزوم از الماس و پت نیز استفاده می شود.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا از همکاری با پرفکت ساب لذت ببرید

ما در مورد کفسابی ٬ سنگسابی و نماشویی مشاوره رایگان به شما ارائه میدهیم .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.