کفسابی بتن

کفسابی بتن در معمولا برای صاف کردن سطح بتن استفاده می شود.
البته بتن را می توان تا حدودی براق و درخشان هم کرد ولی این مورد شایع نیست و معمولا فقط برای تمیز کردن انواع جرم ها و آلودگی ها مانند گازوئیل، چسب و رفع سیاهی های موجود بر روی بتن می توان از خدمات کف سابی بتن شرکت پرفکت ساب بهره بگیرید. 

پرفکت ساب در شهر تهران خدمات متنوع و گسترده ای را در اختیار مشتریان خود قرار داده است و شما می توانید جدا از خدمات کفسابی بتن در تهران از خدمات دیگری همچون، سنگسابی، نماشویی و… را ازشرکت ما بخواهید تا برای شما عزیزان به بهترین نحو ممکن انجام دهند.
تمامی خدمات ارائه شده کفسابی بتن در تهران توسط افراد باتجربه و متخصص به وسیله ی پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات انجام می شود.

کفسابی بتن در معمولا برای صاف کردن سطح بتن استفاده می شود. البته بتن را می توان تا حدودی براق و درخشان هم کرد ولی این مورد شایع نیست و معمولا فقط برای تمیز کردن

در مجموع باید بگوییم که بتن بر دو نوع است که در پایین به آن اشاره کرده ایم :

بتن نرمه :

این نوع بتن از سیمان است و مواد افزودنی از جمله سنگ ریزه ندارد که به همین علت کفسابی آن راحت تر و آسان تر می باشد و هزینه پایین تری نسبت به نوع سنگ دار آن دارد.  

بتن سنگ دار :

در این نوع بتن سیمان مخلوط با سنگ ریزه است که مقداری سخت است، زیرا با کف سابی احتمال درآمدن سنگ وجود دارد که کار هر کفسابی نیست ولی ما در  پرفکت ساب این نوع از کفسابی بتن را هم انجام می دهیم (خیلی از کفساب ها به علت سختی و دشواری های خاصی که وجود دارد این کارها را انجام نمی دهند). 

کفسابی بتن

همانطور که همه ی شما عزیزان می دانید هر سطحی به خصوص سطوحی که سنگی می باشند و در معرض دید افراد قرار دارند مانند لابی ساختمان ها و مجتمع های آپارتمانی، سطوح فروشگاه ها و مغازه ها و …. باید تمیز شوند تا آن حالت براقیت و درخشندگی خود را از دست ندهند .

همواره تمیز و پاکیزه باشند به همین دلیل پیشنهاد می شود که هر چند وقت یک بار عملیات کفسابی و سنگسابی را بر روی سطوح مختلف از جمله سطوح بتنی استفاده نمایید .

 با انجام این کار جدای از اینکه سطح کف تمیز و هموار می شود تمامی عیب ها و نواقص موجود بر روی سطح کف نیز کاملا برطرف می شود.

می توانید تمامی پروژه های کفسابی سنگ سابی و نماشویی خود را به بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان به گروه پرفکت ساب بسپارید.

برای ارتباط با ما میتوانید از فرم ما در صفحه خانه ایمیل و شماره تلفن ذکر شده در بالای صفحه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *