کفسابی پارکینگ ۱۴۰۰ + قیمت

کفسابی پارکینگ از جمله اقداماتی است که برای تکمیل هر بنایی لازم می باشد.
با انجام عملیات کفسابی تمام پستی ها و بلندی های کف پارکینگ از بین می رود و سنگ ها هم سطح و تراز خواهند شد.

فاصله میان سنگ ها از بین می رود و هیچ نوع شکافی در میان آن ها وجود نخواهد داشت، از این رو باعث کاهش آلودگی می گردد.
عمل کفسابی پارکینگ با دستگاه های خاصی، توسط افراد با مهارت صورت می گیرد. این عمل باعث جلا و شفافیت بیشتر کف پارکینگ شده و چهره پارکینگ را زیباتر خواهد کرد.

مزایای کفسابی پارکینگ و ساختمان

از آنجایی که پارکینگ ساختمان دارای اهمیت زیادی است، کفسابی پارکینگ نیز امری بسیار مهم تلقی می گردد. این امر مزایای بسیار خوبی دارد که در میان آن ها می توان به شفافیت و براق بودن، یکدست و یکپارچه شدن کف، رویه کف به صورتی صاف، نظافت و تمیزی کف، مقاومت و پایداری و غیره اشاره کرد که در ادامه بیشتر درباره آن ها توضیح داده می شود.

بعد از انجام عملیات کفسابی، کف پارکینگ بسیار شفاف شده و به زیبایی و جلای ساختمان می افزاید. پستی ها، برجستگی ها و فرو رفتگی های بین سنگ با انجام کفسابی از بین رفته و باعث یکدست و یکپارچه شدن کف می گردد. کفسابی پارکینگ باعث می شود فاصله بین سنگ ها بسته شود و مدت زمان زیادی کف پارکینگ به خود آلودگی و کثافات را جذب نکند؛ از این رو باعث رویه بندی بین سنگ ها شده، به طوری که حتی با چشمان بسته و لمس با دست نیز، نمی توانیم متوجه فاصله بین سنگ ها شویم.

از آنجایی که شکاف میان سنگ ها با انجام کفسابی پر می شود، مدت زمانی که برای تمیز کردن کف می گذاریم کمتر خواهد بود و در نتیجه کف پارکینگ بسیار سریعتر تمیز می گردد. از جمله مهم ترین ویژگی های کفسابی کف پارکینگ، می توان به افزایش مقاومت و استحکام سنگ ها اشاره کرد که با وجود تردد بالا بر روی سنگ ها، سنگ ها از دوام خوبی برخوردار خواهند بودند و دیرتر لق می گردند.

علت کفسابی و ساب زنی پارکینگ

به علت تردد و رفت و آمد زیادی که در پارکینگ صورت می گیرد، کف پارکینگ به مرور زمان درخشش و شفافیت خود را از دست می دهد و به دلیل آلودگی ها و ناهمواری هایی که در کف پارکینگ ایجاد می شود، ساب زنی پارکینگ بسیار مورد نیاز کاربران می شود.
 ساب زنی پارکینگ باعث می شود هر گونه ناهمواری که در کف وجود دارد و باعث اصطحکاک می شود، از بین رفته و رفت و آمد ماشین ها، خالی از هرگونه صدایی باشد؛ یعنی آلودگی صوتی کاهش می یابد. بدیهی است که سنگ های کف پارکینگ، منطقه ای است که بسیار به چشم می آید، از اینرو کفسابی پارکینگ نقش بسیار مهمی در جلوه این محل ساختمان دارد.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا از همکاری با پرفکت ساب لذت ببرید

ما در مورد کفسابی ٬ سنگسابی و نماشویی مشاوره رایگان به شما ارائه میدهیم .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 Comments

No Comment.